Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Urząd Gminy Stare Miasto
Bip - Strona główna

Urząd Gminy Stare Miasto

Ogłoszenia

Wójt

Rada Gminy

Zbiór aktów prawa miejscowego

Rozwój Gminy

Oświata

Nowa sieć szkół

Budżet

Podatki

Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej »

Biblioteka Publiczna Gminy Stare Miasto

Nabór na wolne stanowiska pracy

Ogłoszenia o konkursach na stanowiska dyrektorów szkół i przedszkola

Kontrole

Przetargi

Zapytania ofertowe »

Ochrona Środowiska

Dostęp do innych informacji publicznych

Wybory »

Zlecanie zadań publicznych »

Wzory wniosków do pobrania

Współpraca z organizacjami pozarządowymi

Nieruchomości

Planowanie przestrzenne

Sport

Rejestr żłobków i klubów dziecięcych

Zabytki

Gospodarka odpadami komunalnymi

Petycje

Konsultacje społeczne

Obwieszczenia »

Opieka nad dziećmi do lat 3

RODO

Raporty dostępności »

walidacja css walidacja html

Rada Gminy: Skład Rady Gminy

Rada Gminy Stare Miasto – IX kadencja (2024-2029)

Skład Rady Gminy Stare Miasto

Ewelina Andrzejak – Przewodnicząca Rady Gminy

Mirosław Stasiak – I Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Tymon Zioła – II Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Nazwisko i imię

Miejsce zamieszkania

Dane kontaktowe

1.

Andrzejak Ewelina

Żychlin

e.andrzejak@stare-miasto.pl

2.

Ciszak Dominika

Rumin

d.ciszak@stare-miasto.pl

3.

Janke Marcin

Janowice

m.janke@stare-miasto.pl

4.

Krzyżak Juliusz

Modła Królewska

j.krzyzak@stare-miasto.pl

5.

Kwieciński Paweł

Lisiec Wielki

p.kwiecinski@stare-miasto.pl

6.

Lewandowski Waldemar

Stare Miasto

w.lewandowski@stare-miasto.pl

7.

Rosiński Marcin

Żychlin

m.rosinski@stare-miasto.pl

8.

Rosiński Przemysław

Żychlin

p.rosinski@stare-miasto.pl

9.

Sawicki Mirosław

Główiew

m.sawicki@stare-miasto.pl

10.

Soszyński Robert

Żdżary

r.soszynski@stare-miasto.pl

11.

Stanisławski Albert

Stare Miasto

a.stanislawski@stare-miasto.pl

12.

Stasiak Mirosław

Barczygłów m.stasiak@stare-miasto.pl

13.

Szyszyński Andrzej

Stare Miasto

a.szyszynski@stare-miasto.pl

14.

Zając Andrzej

Stare Miasto

a.zajac@stare-miasto.pl

15.

Zioła Tymon

Karsy

t.ziola@stare-miasto.pl

 

Rada Gminy Stare Miasto – VIII kadencja (2018-2023)

Skład Rady Gminy Stare Miasto

Halina Turajska – Przewodnicząca Rady Gminy

Karol Teodorczyk – I Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Tymon Zioła – II Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Nazwisko i imię

Miejsce zamieszkania

Dane kontaktowe

1.

Andrzejak Ewelina

Żychlin

e.andrzejak@stare-miasto.pl

2.

Kałużny Michał

Główiew

m.kaluzny@stare-miasto.pl

3.

Krzyżak Juliusz

Modła Królewska

j.krzyzak@stare-miasto.pl

4.

Kujawa Mirosław

Janowice

m.kujawa@stare-miasto.pl

5.

Kwieciński Paweł

Lisiec Wielki

p.kwiecinski@stare-miasto.pl

6.

Lewandowski Waldemar

Stare Miasto

w.lewandowski@stare-miasto.pl

7.

Stasiak Mirosław

Barczygłów

m.stasiak@stare-miasto.pl

8.

Szyszyński Andrzej

Stare Miasto

a.szyszynski@stare-miasto.pl

9.

Teodorczyk Karol

Żychlin

k.teodorczyk@stare-miasto.pl

10.

Turajska Halina

Stare Miasto

h.turajska@stare-miasto.pl

11.

Wejman Lesław

Żdżary-Kolonia

l.wejman@stare-miasto.pl

12.

Wilczyński Tomasz

Rumin

t.wilczynski@stare-miasto.pl

13.

Zając Andrzej

Stare Miasto

a.zajac@stare-miasto.pl

14.

Zimny Zdzisław

Przysieka

z.zimny@stare-miasto.pl

15.

Zioła Tymon

Karsy

t.ziola@stare-miasto.pl

 

Rada Gminy Stare Miasto – VII kadencja (2014-2018)

Skład Rady Gminy Stare Miasto

Halina Turajska – Przewodnicząca Rady Gminy

Lesław Wejman – I Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Mirosław Stasiak – II Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

 

Nazwisko i imię

Miejsce zamieszkania

Dane kontaktowe

1.

Bańdosz Iwona

Stare Miasto

 

2.

Gidaszewski Włodzimierz

Stare Miasto

 

3.

Grzelczyk Krzysztof

Lisiec Mały

 

----

Kościelski Piotr

--------------

radny do 18.04.2017 r.

4.

Krzyżak Juliusz

Modła Królewska

 

5.

Kujawa Mirosław

Janowice

 

6.

Kwieciński Paweł

Lisiec Wielki

 

7.

Mijalski Marek

Żychlin

 

8.

Sawicki Mirosław

Główiew

 

9.

Stasiak Mirosław

Barczygłów

 

10.

Szyszyński Andrzej

Stare Miasto

 

11.

Turajska Halina

Stare Miasto

 

12.

Walczak Michał

Krągola Pierwsza

 

13.

Wejman Lesław

Żdżary-Kolonia

 

14.

Wilczyński Tomasz

Rumin

 

15.

Woźniak Bogdan

Żychlin

 

 

W wyniku wyborów uzupełniających do Rady Gminy Stare Miasto, które odbyły się 23 lipca 2017 r., radnym został wybrany Pan Mirosław Kujawa - mieszkaniec Janowic 

 

 


Rada Gminy Stare Miasto - VI kadencja (2010-2014)

 

Skład Rady Gminy Stare Miasto

 

·      Ireneusz Ćwiek  – Przewodniczący Rady Gminy

·      Grzegorz Obroślak  – I Wiceprzewodniczący Rady Gminy

·      Halina Turajska – II Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejsce

zamieszkania

Uwagi

 

1.   

Bańdosz Iwona

Stare Miasto

 

2.  

Bocian Barbara

Stare Miasto

 

3.   

Budner Konstanty

Krągola

Pierwsza

 

4.   

Ćwiek Ireneusz

Janowice

 

5.   

Gradecki Paweł

Stare Miasto

 

6.   

Hajdasz Ireneusz

Rumin

 

7.

Kościelski Piotr

Żychlin

 

8.

Krzyżak Juliusz

Modła

Królewska

 

9.

Mijalski Marek

Żychlin

 

10.

Obroślak Grzegorz

Lisiec Wielki

 

11.

Różański Leszek

Żdżary

 

12.

Sawicki Mirosław

Główiew

 

 

13.

Stasiak Mirosław

Barczygłów

 

14.

Szafran Karol

Lisiec Wielki

 

-

Teodorczyk Karol

 Żychlin

radny do 04.12.2012 r.

15.

 Turajska Halina

Stare Miasto

 

 


 

 

 

S

Rada Gminy Stare Miasto - V kadencja (2006-2010)

 

Skład Rady Gminy Stare Miasto

 

·       Karol Szafran – Przewodniczący Rady Gminy

·       Karol Teodorczyk – I Wiceprzewodniczący Rady Gminy

·       Lesław Wejman – II Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejsce zamieszkania

1.                   

Bocian Barbara

Stare Miasto

2.                   

Budner Konstanty

Krągola Pierwsza

3.                   

Ćwiek Ireneusz

Janowice

4.                   

Gradecki Grzegorz

Barczygłów

5.                   

Gradecki Paweł

Stare Miasto

6.                   

Hajdasz Ireneusz

Rumin

7.                   

Kałużny Sławomir

Bicz

8.                   

Kościelski Piotr

Żychlin

9.                   

Krzyżak Juliusz

Modła Królewska

10.                

Sawicki Mirosław

Główiew

11.                

Sokół Zofia

Lisiec Wielki

12.                

Szafran Karol

Lisiec Wielki

13.                

Teodorczyk Karol

Żychlin

14.                

Turajska Halina

Stare Miasto

15.                

Wejman Lesław

Żdżary-Kolonia


 

Rada Gminy Stare Miasto - IV kadencja (2002-2006)

 

Skład Rady Gminy Stare Miasto

 

·       Karol Szafran– Przewodniczący Rady Gminy

·      Konstanty Olejniczak I Wiceprzewodniczący Rady Gminy

·      Zygmunt Kucharczyk –  II Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejsce zamieszkania

1.              

Budner Konstanty

Krągola Pierwsza

2.              

Ćwiek Ireneusz

Janowice

3.              

Gicala Antoni

Stare Miasto

4.              

Gradecki Paweł

Stare Miasto

5.              

Komicz Zyta

Żychlin

6.              

Kucharczyk Zygmunt

Barczygłów

7.              

Kwieciński Maciej

Lisiec Wielki

8.              

Łuczak Wacław

Bicz

9.              

Olejniczak Konstanty

Rumin

10.           

Robak Adam

Modła Król.

11.           

Różański Leszek

Żdżary

12.           

Sawicki Mirosław

Główiew

13.           

Szafran Karol

Lisiec Wielki

14.           

Śliwiński Wojciech

Janowice

15.           

Turajska Halina

Stare Miasto


 

Rada Gminy Stare Miasto - III kadencja (1998-2002)

 

Skład Rady Gminy Stare Miasto

 

·       Konstanty Olejniczak – Przewodniczący Rady Gminy

·      Zygmunt Kucharczyk –  Wiceprzewodniczący Rady Gminy

·      Janusz Sobczak –  Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Radni - Członkowie Zarządu Gminy

·       Bogdan Muzykiewicz – Z-ca Wójta Gminy

·       Maria Łasowska

·       Kazimierz Wróblewski

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejsce zamieszkania

Uwagi

1.              

Bryl Antoni

Rumin

radny od 1999 r.

2.              

Frątczak Mirosław

Stare Miasto

 

3.              

Głąb Jan

Karsy

 

4.              

Gryska Marek

Żdżary

 

5.              

Janiak Henryk

Główiew

 

6.              

Kałużny Józef

Główiew

 

7.              

Kamiński Marian

Krągola Pierwsza

 

8.              

Karmowski Tadeusz

Trójka

 

9.              

Kozłowska Janina

Stare Miasto

 

10.           

Kubiak Danuta

Lisiec Mały

 

11.           

Kubś Mariusz

Stare Miasto

radny do 1999 r. rezygnacja

12.           

Kucharczyk Zygmunt

Barczygłów

 

13.           

Łasowska Maria

Stare Miasto

 

14.           

Muzykiewicz Bogdan

Żychlin

 

15.           

Olejniczak Konstanty

Rumin

 

16.           

Oliwiecki Bogusław

Żdżary

 

17.           

Robak Adam

Modła Król.

 

18.           

Sobczak Janusz

Żychlin

 

19.           

Szafran Karol

Lisiec Wielki

 

20.           

Śliwiński Wojciech

Janowice

 

21.           

Wróblewski Kazimierz

Lisiec Wielki

 


 

Rada Gminy Stare Miasto - II kadencja (1994-1998)

 

Skład Rady Gminy Stare Miasto

 

·       Grzegorz Obroślak – Przewodniczący Rady Gminy

·      Jan Głąb –  Wiceprzewodniczący Rady Gminy

·      Zygmunt Kucharczyk –  Wiceprzewodniczący Rady Gminy

·      Antoni Gicala –  Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Radni - Członkowie Zarządu Gminy

·       Jan Głąb - Z-ca Wójta Gminy

·       Tadeusz Karmowski

·       Konstanty Olejniczak

·       Karol Szafran

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejsce zamieszkania

Uwagi

1.              

Bryl Antoni

Rumin

radny od XII.1995 r.

2.              

Gicala Antoni

Stare Miasto

 

3.              

Głąb Jan

Karsy

 

4.              

Janiak Henryk

Główiew

 

5.              

Janiak Marian

Bicz

 

6.              

Kamiński Marian

Krągola Pierwsza

 

7.              

Karmowski Tadeusz

Trójka

 

8.              

Kozłowska Janina

Stare Miasto

 

9.              

Kubś Mariusz

Stare Miasto

radny do XI.1995 r. rezygnacja

10.           

Kucharczyk Zygmunt

Barczygłów

 

11.           

Liczbiński Kazimierz

Kazimierów

 

12.           

Obroślak Grzegorz

Lisiec Wielki

 

13.           

Olejniczak Jan

Stare Miasto

 

14.           

Olejniczak Konstanty

Rumin

 

15.           

Piaskowski Józef

Janowice

 

16.           

Robak Adam

Modła Król.

 

17.           

Różański Leszek

Żdżary

 

18.           

Sell  Maciej

Żychlin

 

19.           

Szafran Karol

Lisiec Wielki

 

20.           

Świderski Roman

Żychlin

 

21.           

Wróbel Krystian

Lisiec Mały

 


 

Rada Gminy Stare Miasto - I kadencja (1990-1994)

 

Skład Rady Gminy Stare Miasto

 

·       Flawian Ryznar – Przewodniczący Rady Gminy

·      Jan Głąb –  Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Radni - Członkowie Zarządu Gminy

·       Władysław Gradecki

·       Józef Kałużny

·       Konstanty Olejniczak

·       Jadwiga Urbańska

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejsce zamieszkania

1.        

Błaszczyński Michał

Główiew

2.        

Balcerczak Jadwiga

Żychlin

3.        

Bryl Antoni

Rumin

4.        

Chojnacki Jan

Modła Kolonia

5.        

Głąb Jan

Karsy

6.        

Gradecki Władysław

Stare Miasto

7.        

Janiak Marian

Bicz

8.        

Kałużny Józef

Główiew

9.        

Kamiński Marian

Krągola Pierwsza

10.    

Kucharczyk Zygmunt

Barczygłów

11.    

Karmowski Tadeusz

Trójka

12.    

Kucharski Józef

Stare Miasto

13.    

Liczbiński Kazimierz

Kazimierów

14.    

Majewski Józef

Lisiec Mały

15.    

Obroślak Grzegorz

Lisiec Wielki

16.    

Olejniczak Konstanty

Rumin

17.    

Piaskowski Józef

Janowice

18.    

Pomocka Andrzej

Modła Kolonia

19.    

Pomocka Ryszard

Żychlin

20.    

Różański Leszek

Żdżary

21.    

Ryznar Flawian

Stare Miasto

22.    

Szafran Karol

Lisiec Wielki

23.    

Urbaniak Jadwiga

Krągola

24.    

Wojciechowski Wojciech

Żdżary

Dokumenty do pobrania:
Rada Gminy
(wprowadzono: 2009-07-14 14:18:48)
Rada Gminy Stare Miasto VII kadencji 2014-2018
(wprowadzono: 2016-02-18 10:33:31)
Rada Gminy Stare Miasto VI kadencji 2010-2014
(wprowadzono: 2016-02-18 10:39:35)
 
wszystkie dokumenty
 
drukuj pobierz pdf    

wstecz

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia
E-Urząd
Rejestr informacji o Środowisku

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Zakład Gospodarki Komunalnej

Konsultacje statutów sołectw

Konsultacje - zniesienie nazw miejscowości

Raport o stanie gminy Stare Miasto »

Powszechny Spis Rolny 2020

Zakup węgla przez gminę

Konsultacje – Strategia Rozwoju Gminy Stare Miasto na lata 2023-2033

Projekt Strategii Rozwoju Gminy Stare Miasto na lata 2023-2033 wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko

Podział sołectw - konsultacje

Strategia Rozwoju Gminy Stare Miasto na lata 2023-2033 wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko